KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Miniatyr 17154159
nr 1715 4159
Miniatyr
kvinnoporträtt, blandteknik, yttermått inklusive ram: 10x9¨cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 augusti 2025
kl 19:14:02
100 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)